Polaraxa 12 – Maszyna Lachowskiego, Hełmofon Boga, Gwiazda Pandory i Mars

Polaraxa 12 okazała się prawdziwym wyzwaniem. Mimo, że z każdym kolejnym odcinkiem powinno być łatwiej, wciąż pojawiają się nowe trudności, które nazywam: „przygodami”. Tym razem najpierw posłuszeństwa odmówił mikrofon, którego software nie chciał rozpoznać a potem kiedy udało się wreszcie nagrać audio, to mp4-kę zaczynałem 5 razy, bo następny software się nagle kraszował – chyba nie dal rady wytrzymać tego o czym opowiadałem…..

12-sty odcinek Polaraxy znów serwuje całą kakofonię tematów z kosmicznymi na samym początku. Najpierw teoria na temat celu podróży samolotu kosmicznego X-37b w świetle zakładu pomiędzy szefami SpaceX i Boeing. Następnie teoria na temat trzęsienia ziemi w New Jersey i ewentualna rola CERN w tworzeniu takich zjawisk. Kolejny temat to exoplanety i astrogeologia a później Oumuamua, SETI i Black Knight.

Druga część audycji poświecona jest interesującym maszynom i technologiom. Maszyna Lachowskiego, Max Gerson, Hełmofon Boga i Gwiazda Pandory – wszystkie technologie idące pod prąd współczesnej nauki , ale osiągające zdumiewające efekty. Na koniec kilka słów o Patronite jaki założyłem i pytanie do wszystkich Słuchaczy co sądzą na ten temat. Zapraszam do odsłuchania audycji!

2 comments

  • Chris, a może byś tak zrobił jakiś większy artykuł na temat tajemniczego Black Knighta? Ciekawy temat i wiele mitów wokół niego narosło.
    Co do łazika na Marsie: temat zepsutych kółek upadł, ale co to znaczy? Czy ten łazik jeździ na tych poniszczonych kółkach? Czy są jakieś aktualne fotki tych elementów? Jak one teraz wyglądają?

Comments are closed.