Polaraxa 10

Kiedy składalem już w jedną całość 9-tą Polaraxę, poświęconą – obok wielu innych spraw – lądowaniu na Księżycu, zdałem sobie sprawę, że ani jednym słowem nie wspomniałem o super pełni Księżyca jaka miała miejsce w ten weekend! To był pretekst zeby zasiąść przed mikrofonem i uzupełnić tą opowieść zanim nie przejdzie zupelnie do historii, zwłaszcza, że otrzymałem od Pani Jadwigi z Łodzi przepiękne zdjęcie Księżyca – za co serdecznie dziękuję! To stalo sie pretekstem do innych historii jak planowany na styczeń dziewiczy lot rakiety Falcon Heavy w stronę Marsa z… kontrowersyjnym ladunkiem na pokładzie, proba odpalenia silnikow sondy Voyager 1 po 37 (!) latach, na dodatek sonda opuścila już nasz stary, dobry układ słoneczny. Do tego doszly nowe informacje w sprawie pojawienia się UFO w Randelsham Forest – rownież 37 lat temu i rola intalacji nuklearnych, działających na UFO jak płachta na byka. Przypadkow tego typu jest tak wiele, że tworzą one wlasną ufologiczną kategorię. To z kolei dało powód aby raz jeszcze przeanalizować przypadek katastrofy promu kosmicznego „Columbia”. Oczywiście jest to teoria spekulacji, ma ona jednak swoje solne podstawy i daje do myślenia.

7 comments

 • Chris przepraszam, po odsłuchaniu 2-9 raz twoich audycji przyznaję, trzymasz bardzo wysoki poziom tylko ja po pierwszym odsłuchu tego nie zauważam, ale i tak nie daruję ci że zwiałeś z debat, pozdrawiam i życzę tylko najlepszego szyderca RP

 • Witam !
  Zacząłem słuchać od niedawna Polaraxę i muszę przyznać że bardzo ciekawa,jak by jeszcze autor dodał wątek Boga Izraela i do tego Pismo Święte to wiele spraw by się wyjaśniło jak chociażby sprawa ufo.Dobry wykład na temat ufo daje Joe Jordan i wyjaśnia skąd tak naprawdę bierze się ten fenomen .

  https://www.youtube.com/watch?v=VLYkg6ae6EM

 • Bardzo ciekawy blog. Przyjemnie się czyta

 • Czy jest szansa na polaraxe na temat OSIRION w Egipcie? Mysle ze to bardzo ciekawy temat 🙂

 • I jeszcze jedno. Skoro dostajesz Chrisie takie unikatowe zdjęcia od słuchaczy to może zaczniesz je publikować w dziale ” Z Nowej Atlantydy” jak kiedyś…

 • Też Ci dziękuję za wspaniały odcinek, pierwszy jubileusz!
  I niech dalej Pola hasa od łąki aż do lasa 😉

 • Dzięki Ci Chris za tę Polaraxę 10/10.
  Co do ujawnienia to może, patrząc na tzw. megality już się kiedyś ujawnili i to doprowadziło do zagłady ówczesnej cywilizacji. Teraz nie chcą popełniać takich błędów. To tak na szybko.
  Osobiście nie wierzę w odpalenie voyagera.
  Koniec cywilizacji to nie koniec świata, ale odwrotnie to już co innego. Szkoda czasu (znowu ten brak czasu) na strach przed końcem świata – koniec to koniec. Ale na przygotowanie się na ewentualny koniec cywilizacji warto poświęcić trochę cennego czasu.
  I co do zakończenia to wspieranie innych, mówienie dzień dobry nieznajomym, bezinteresowna pomoc, patrzenie dalej niż czubek własnego nosa, odwaga do rozpoczęcia rozmowy z nieznajomym w autobusie… i wiele innych to dla mnie codzienny trening z którego sam czerpię potężną dawkę energii której część przeznaczam od lat (wielu lat) na Nową Atlantydę i dla Ciebie osobiście. Pozdrawiam.

Comments are closed.