Polaraxa 5 – UFO i obcy wśród nas

Temat UFO i odwiedzin naszej planety przez jakąś bliżej nieznaną pozaziemską inteligencję nigdy nie traci na aktualności. Ostatnia próba Ujawnienia-Disclosure, dokonywana przez Toma DeLonge wespół z grubymi rybami z tajnych służb, nauki i polityki jeszcze raz próbuje wprowadzić dyskusję na temat UFO na zupelnie inny poziom , jakby zdając sobie sprawę ze straconych 70 lat, jakie ufologia spędziła na dreptaniu w kółko. Problem ten może okazać się ważniejszy niż myślimy a obecność istot pozaziemskich bliższa niż pozwala na to nasza wyobraźnia. Ostatnio ujawnione dokumenty na temat śmierci prezydenta Kennedy’ego wskazują, że być może prawdziwym powodem tego morderstwa była chęć ujawnienia i podzielenia sie prawdą na temat obcej obecności na Ziemi z Rosjanami a także z resztą świata. Ronald Reagan ujął to wprost mówiąc:

„Czasami myślę jak szybko znikają pomiędzy nami wszelkie różnice w obliczu obcego zagrożenia spoza tego świata. Czyż jednak obca siła nie żyje od dawna wśród nas?”

Ujawnienie dotyczące UFO spaliło na panewce, gdy próbowano tego dokonać od góry. Obecna próba zmienia kierunek i podejście do tematu, ktory jest być może o wiele bardziej palący i istotny , niż nam sie wydaje. I o tym jest dzisiejsza Polaraxa nr. 5 – nieco kontrowersyjna w swoich wnioskach, ale być może skłaniająca do zastanowienia i reewaluacji wszystkiego co wiemy o UFO. Zapraszam!

11 comments

 • być, albo… o, to jest pytanie…

 • Drogi Panie Chris! Słucham Pana od ponad roku na falach radia paranormalium a teraz w polaraxie. Widzę ciągły postęp, choć w paralaksie cenię sobie większą konsekwencję w trzymaniu się tematu. Ale i tak git! Polaraxa nr 3 była najlepsza wg mnie, może rozwinie Pan wątek antycznych żeglarzy w przyszłości? Fenomenalną audycją była też dotycząca zaginięć badanych przez Paulidesa. Koniecznie musi być o tym audycja szczególnie że miały wyjść nowe książki tego autora. I tu moja główna prośba i sugestia na audycje – top 51 książek o wiedzy alternatywnej Chrisa Miekina! Tak się składa że niedługo lecę do USiA i coś bym sobie przywiózł, tylko co?…

 • Witam wszystkich 🙂 Chciałbym podzielić się z Wami moją dzisiejszą obserwacją 14,11,2017 Godz 15-30 m. Białystok jadąc autem zauważyłem trzy mocno świetliste kule na wschód od Białegostoku . Zjawisko wielce spektakularne i myślę że nie byłem jedynym obserwatorem . Jeśli ktoś dysponował by podobnymi informacjami proszę o kontakt . Serdecznie pozdrawiam !

 • Chris, możesz podać źródło informacji odnoście tego obiektu, który przeleciał przez nasz układ słoneczny ?
  Myślę, że do ujawnienia nigdy nie dojdzie dlatego, że doprowadziło by to do potężnego
  krachu na giełdzie, skutkiem czego ludzie stracili by swoje pieniądze, gospodarki największych państw by się zachwiały nie
  mówiąc już o religiach tego świata ale to oczywiste.
  Odnośnie komentarza Iwony i rewelacjach Pana Sławka i jego rozmów z Ojcem Pio, mam nadzieję Chris że jesteś odporny na takie rewelację, na pewno wiesz czym pachną channelingi. Pozdrawiam

 • Hej Chris, piszę na gorąco, audycję przesłuchałem na słuchawkach w samochodzie. Myślę,że oprócz tego, ze ciekawa, to jest to bardzo ważna audycja. Po pierwsze, bardzo kibicuję ruchowi ujawnienia, mam nadzieję, ze w końcu cos z tego wyjdzie, poza obietnicami… I będzie to cos realnego, a nie jak w przypadku Salli, Goode’a, Cobry, Wilcocka i.t.p. Ciężko stwierdzić na czym może obcym zależeć na naszej Ziemi. Mysle, ze poza bogactwami naturalnymi, chyba fascynują ich ludzie po prostu. Wydaje mi się, ze wszelaki spektrum emocji, które mamy jako rasa, nie są tak powszechne we wszechświecie i po prostu ktos nam zazdrości tego i chce w części sie poczuć jak człowiek, stad hybrydy. Druga możliwość to oczywiście chec przejęcia planety, ale można bylo to zrobic juz dawno temu….Zostajemy w sferze domysłów. A może nie wszystkie rasy posiadają dusze i na tym komuś zależy, mam nadzieję, ze kiedys sie dowiemy o tym czegos wiecej. To tyle na razie, pozdrawiam:)

  • Salla, Goode, Wilcock!!!! Wow! Tom! 🙂 Od tych ludzi trzeba sie trzymać z daleka. Oni probują założyć jakiś kult, czy coś w tym rodzaju. To co robią nie ma nic wspólnego z Ujawnieniem. Natomiast wnioski w Polaraxie sa wynikiem można powiedzieć bezradności – bo jeśli ten fenomen nadal wymyka się właściwej ocenie, to znaczy patrzymy na niego ze złej perspektywy…

   • Wiem, że trzeba się od nich z daleka trzymać:) na szczęście w porę po lekturze ich wyznań do tego doszedłem, ale wolę sam poczytać i sobie wyrobić później zdanie. I dlatego tez tak mocno trzymam kciuki za ten nowy ruch, choc tez jakieś wątpliwości są. I chyba u Ciebie tez, bo pamiętam debatę z radia paranormalium i też jakies uwagi miałeś. Czas pokaże, ale chyba czas najwyższy na to wszystko przyszedł, będę rozczarowany jesli okaże sie, ze to kolejna ściema.

   • Chrismiekina, rozumiem że żywisz jakąś niechęć do Coreya, Salla i Wilcocka. Ale chciałbym Ci przypomnieć, że to Fulford powiedział dzień lub dwa, że coś dużego się zbliża i akurat dzień później pojawiła się informacja o Tothestarsacademy. Wiem bo śledzę go na bieżąco i akurat wtedy to się pojawiło. Niestety uważam, że jest to tylko częściowe ujawnienie o którym w podziemiu mówi się od dawna, że nastąpi i właśnie moim zdaniem nastąpiło. To że wybrali sobie Toma jako kozła ofiarnego wcale mnie nie dziwi. Polecam zapoznać się z życiorysem tego Pana i długami, które narobił. Dane można samodzielnie sprawdzić w rejestrach amerykańskich spółek. Na YT jest dość dokładna analiza, którą szczególnie polecam https://www.youtube.com/watch?v=rO-hAm4g47o oraz wywiad z Joe Roganem https://www.youtube.com/watch?v=5n_3mnJfHzY . Opinię niech każdy wyrobi sobie sam.

    Druga sprawa to fakt, że wystąpienie takich „osobistości” musiały być klepnięte z góry bo w innym wypadku już by ich dawno nie było bo to co rzekomo chcą „ujawnić” zniszczyłoby doszczętnie system, który znamy. Uważam, że jesteśmy w przededniu wielkich zmian czy to będzie z tothestarsacademy, mumiamy z Nazca czy Hitlerem w Argentynie nie ma dla mnie większego znaczenia. Nie mniej jednak nie zamykałbym się na nic. Jak to ktoś kiedyś powiedział „Jesteś zbyt normalny a ja zbyt szalony żebyś zrozumiał co do Ciebie mówię”. I choć mogłem przekłamać ten cytat to i tak oddaje on to z czym musimy się zmierzyć i jaką ilość prawdy przyjąć na siebie.

 • Witam, jak zwykle słucham i czytam wszystkie informacje z wielkim zainteresowaniem, chciałabym jednak zwrócić uwagę na cykl wypowiedzi na Youtubie zamieszczonych przez Tagen TV pod nazwą Odpowiedzi ojca Pio, są one bardzo kontrowersyjne, jednocześnie w wielu przypadkach można się z nimi zgodzić ale w niektórych miejscach są szokujące, jednak nie głupie. Problemy w nich poruszane burzą całą moją dotychczasową wiedzę, bardzo jestem ciekawa Twojego zdania Chris, może uda Ci się ukraść trochę cennego czasu i zerknąć, bardzo interesujący jest odcinek 10 o wyglądzie ziemi i zmiennokształtnych, sama nie wiem co o tym sądzić??????????????????????????

Comments are closed.