8 comments

 • Jaki jest oryginalny przepis na placek dyniowy?

 • Ciekawa audycja, interesująco zebrane fakty, chętnie dołożę się swoimi znaleziskami w tych tematach, fb i konto google to nie moja bajka ale strona Nowej Atlantydy świetnie nadaje się do prowadzenia dyskusji i wymieniania spostrzeżeń. Dobra robota panie Chris, śledzę i zaglądam tu często. Reaktywacja na YouTube też bardzo przypadła mi do gustu.

 • Chris jak wiemy kocha żeglarstwo:) i……nie wiem czy to przypadek ? 😉 ale znalazłem informacje w temacie nazwy RAXA. Otóż okazuje się, że Raxa to – metalowy pierścień służący do umocowywania trójkątnych żagli do sztagów; raks. No……no nie ma przypadków 🙂 Chris czekamy na weekendowe video ! Będzie dobrze 🙂

 • Ciekawe wideo: Why are these 32 symbols found in caves all over Europe | Genevieve von Petzinger

 • Pola Raksa – ech…. 🙂

  Co do zapowiadanej audycji o Skull & Bones – uważam, że trzeba koniecznie wspomnieć o tajemniczej śmierci bardzo dobrego dziennikarza Tima Russerta, którego bardzo lubiłem oglądać w US…

  Natomiast Raxa okazuje się być również nazwą metalowego zespołu z Rosji śpiewającego w klimatach misteriów Majów…

  • Skull & Bones w produkcji 🙂 , ale zanim powstanie audycja na ten temat, mam ogromną ochotę opowiedzieć o haitiańskim voodoo i zombie. Przez to, że mam kontakt z Haitiańczykami temat ten nabiera nowego sensu.
   A raxy poszukam! 🙂 Misteria Majów na ostrych gitarach to musi być coś! 🙂

 • Super audycja Chris 🙂 no i dźwięk dużo lepszy niz ostatnio, tak trzymaj! Koniecznie musisz tez sprzedać przepis na to ciasto hehe. Co do gigantów większość moich znajomych i bliskich uważa, ze to bajki, co pokazuje świetnie, ze ktos bardzo umiejętnie zamiata dowody pod dywan i robi atmosferę wokół tego tematu, podobną do zagadnienia UFO. Ma to być niepotwierdzona legenda i tyle. Pozdrawiam:)

  • Dzięki Tom! Tak wlasnie jest. trzeba zaglądać pod dywan i do rożnych dziwnych szaf. Pocieszające jest to, że nie wszystkie kości, które Smithsonian tak skwapliwie kolekcjonował, trafiły pod klucz. Posiada je wielu ludzi w prywatnych kolekcjach, posiadają je też Indianie. na obecnym etapie ze względu na sposob w jaki interpretowane jest prawo dotyczące takich znalezisk zostałyby szybko odebrane a przeprowadzone na nich badania uznano by za nieważne. Dlatego tajemnica trwa, ale na szczęście jest to rozwiązania i kiedyś to nastąpi.

Comments are closed.