Śmierć ufologa

Makabryczna śmierć Maxa Spiersa – brytyjskiego ufologa – w Warszawie obiegła już chyba wszystkie możliwe i zainteresowane tematem strony internetowe w Polsce i nie tylko. NA też dorzuci swoje 3 a może nawet 4 centy w tej sprawie…

39 – letni ufolog – Max Spiers – został zaproszony do Polski na konferencję ufologiczno – konspiracyjną jaka miała się odbyć w Warszawie. Konferencja rzeczywiście się odbyła – nosiła ona tytuł : “Projekt Ziemia” – i miała miejsce w kwietniu, 2016 r. Co ciekawe, niemalże wszystkie anglojęzyczne media, piszące o śmierci Spiersa, kompletnie ignorują ten fakt i można odnieść wrażenie, że żadnej konferencji nie było. Tymczasem została ona silmowana i jest ona dostępna na kanale YT natomiast sam Spiers ponownie pojawił się w Polsce miesiąc po konferencji.

Anglojęzyczne media nie rozpisują się także o sprawach, które interesowały Spiersa. Przedstawia się go jako niezbyt zrównoważoną emocjonalnie osobę, która poszukuje mrocznych tajemnic nie tylko ludzi powszechnie znanych, ale także możnych tego świata, jego finansowej elity oraz gwiazd filmu i estrady. Oczywiście interesuje go rownież UFO i nie ma w tym nic złego. Miesiąc później po konferencji Max wraca do Polski i… zostaje uwięziony! Ktoś przeprowadza na nim szereg satanistycznych rytuałów i egzorcyzmów! Mimo to, był on w stanie wysłać SMS-a do swojej matki w którym pisze “Twój syn wpadł w kłopoty. Jeśli cokolwiek mi się przydarzy zrób dochodzenie”. Dziwna wiadomość jak na człowieka, którego życie jest w niebezpieczeństwie… Zwraca się do matki mieszkającej w odległej Anglii zamiast szukać pomocy u osób, które zaprosiły go na konferencję a może nawet zawiadomić policję czy nawet brytyjski konsulat – cała sprawa jest przecież dramatyczna. Kilka dni póżniej znaleziono go martwego na kanapie w mieszkaniu dziewczyny, której (podobno) prawie nie znał i jak zapewne wszyscy wiedzą jego ciało pokrywały ślady czarnej substancji, mazi, którą wymiotował. Danuta Anna Sharma – która organizowała konferencję “Projekt Ziemia” odcina się od wszystkiego i wszystkich którzy doprowadzili do tej konferencji, nic nie wie, z nikim nie ma kontaktu. Mówi tylko lakonicznie o jakimś tajemniczym mrocznym kręgu i magach… (czy tych samych o których pisał Graham Hancock w “Magikach bogów”?) Nie probuje wyjaśnić co się mogło stać i jakie siły stanęły na drodze Maxa. Ujawnia za to nazwisko Moniki Duval u której zatrzymał sięe Spiers i… Stewart Swedlow, który miał być także w jej domu tuż przed śmiercią Maxa. Aż się prosi aby umieścić te dwie osoby we wlaściwym kontekście do całej sprawy i wyjaśnić ich znaczenie…

passporttomagoniaŚmierć Maxa Spiersa można także rozpatrywać w znacznie szerszym kontekście – choćby e-maili ujawnionych ostatnio przez Wikileaks. Większośc tych e-maili dotyczy oczywiście rozmaitych politycznych i finansowych brudów Hillary Clinton, Dartha Vadera amerykańskiej polityki i z tego względu kilka z nich, które nie dotyczą polityki i finansowych afer zostały w większości zignorowane. A są one niezmiernie ciekawe bo dotyczą… UFO. Ujawniona została korespondencja tak poważnej osoby w USA jak John Podesta – który jest człowiekem z najwyższego kręgu władzy przy prezydencie Obamie, byłym szefem CIA a obecnie szefem komitetu wyborczego Hillary Clinton – z Tomem DeLongiem, liderem rockowej grupy Blink182. Jeden z e-maili dotyczy internetowego spotkania na google hangout Podesty, DeLonga i paru innych wpływowych osób. Co może ich ze sobą łączyć? W jeszcze szerszym kontekście nie sposób pominąć ostatniego dekretu prezydenta Obamy w kwestii zjawisk a właściwie katastrof kosmicznych, które w bezpośredni sposób mają dotknąć naszą planetę!!!! Spodziewany jest – w ciągu najbliższych 120 dni – ogromnych rozmiarów wybuch na Słońcu, który będzie zdolny zniszczyć ziemską infrastrukturę energetyczną i internet. Tej sprawie poświęcę osobny wpis na NA bo jest ważna (trzecia kadencja Obamy? 🙂 ).

Czy zatem rację ma bulwarówka, sugerująca związki pomiędzy UFO a światem polityki, finansów i rozrywki, które jakoby miał wykryć Max Spiers? Łatwo zbagatelizowac ten fakt, gdyby nie ujawniona i wspomniana przeze mnie korespondencja na ten temat pomiędzy Podestą a Delongiem. Niemalże trudno to sobie wyobrazić a jednak rewelacje WikiLeaks potwierdzają, że panowie znają się dobrze… Z drugiej strony istnieją silne i udokumentowane sugestie, że Spiers padł ofiarą kultu, w który się niefortunnie wplątał. Czyżby w poszukiwaniu prawdy znalazł przesłanki wskazujące na bezpośredni związek UFO i czarnej magii? Nie byłby pierwszym, który do tego dotarł. Takie związki opisał inny Brytyjczyk: Nick Redfern w książce pt: “Final Events: and the Secret Government Group on Demonic UFOs and the Afterlife” (“Ostateczne zdarzenia: tajne grupy rządowe o demonicznym UFO i życiu po życiu”) a także Jacques Valle w “Paszporcie do Magonii”. Spiers zajmował się także satanistycznym kultem w najwyższych kręgach wojskowych i sprawą seksualnych abdukcji dzieci w bazie wojskowej Presidio niedaleko San Francisco. Historia ta jest mroczna i mrożąca krew w żyłach. Dzieci – z sierocińców – wykorzystywano do praktyk satanistycznych w najbardziej obrzydliwy sposób, ale znów – historię tą opisał znacznie wcześniej inny badacz Douglas Dietrich, a on czuje się znakomicie i nic nie wskazuje, że coś mu grozi…

finaleventsWreszcie powodem tajemniczej śmierci Spiersa mogła być kombinacja bądź nawet połączenie wszystkich w/w powodów razem wziętych. Dziwne jest to, że fakt jego śmierci tonie w tajemniczych okolicznościach. Polska policja nie przeprowadziła autopsji ciała aby sprawdzić czy nie został on po prostu otruty a jeśli nawet to zrobiono, nie podano wyników takich testów. Podobnie strona brytyjska nie tylko nie naciska, ale i bagatelizuje znaczenie tego wydarzenia. Czyżby nacisk na zignorowanie tej tragedii miał swoje źródło w Wlk. Brytanii? A więc kto zabił Maxa Spiersa????? Nie sposób wręcz uniknąć wniosku, że coś takiego zrobiło… UFO. Tylko takie wydarzenie mogłoby skutecznie wyciszyć oficjalne instytucje badające ten przypadek.

Jest jeszcze jedna rzecz, która niepokoi. We wszystkich doniesieniach na temat tej tragicznej i makabrycznej śmierci nie ma słowa na temat notatek Maxa. Co się z nimi stało? Kto je przejął? Każdy szanujący się badacz rozmaitych konspiracji przeczuwając konsekwencje jakie mogą stać się wynikiem takiego śledztwa zabiezpiecza się i ma dodatkowy komplet dokumentów, których mechanizm ujawnienia włącza się wraz ze śmiercią ich twórcy. Można założyć że Max również stworzył taki mechanizm. Gdzie więc są jego notatki i dokumenty? Co się stało z jego komputerem i informacjami jakie tam się znajdowały? Gdzie jest choćby prezentacja w Power Point, której fragmenty pokazywał na konferencji w Warszawie?

Czy – wreszcie – jest on kolejnym przypadkiem badacza tajemnic, ktoóry zbliżył się za blisko prawdy i zapłacił za to wlasnym życiem? Podobno miał coś ogłosić, coś odkrył, ale przecież jego zasięg i popularność była względnie niewielka. Zanim nie stracił swojego życia w Warszawie nigdy nie czytałem żadnego z jego artykułów, nie słyszałem żadnego wywiadu, nikt z setek badaczy, ktorych informacje zbieram nie wymienił jego nazwiska… Jakie znaczenie miałaby “rewelacja” kogoś bez charyzmy, kogo łatwo posądzić o to, że jest niespełna rozumu albo po prostu o narkomanię. Ostatni wywiad Spiersa dla “Porozmawiajmy TV”, nagrany na 4 dni przed jego śmiercią sugeruje, że Max był pod wpływem czegoś znacznie mocniejszego niż piwo…

projektziemia

Myślę, że klucz tej zagadki leży w osobie Stewarta Swerdlowa. Partycypował on w Projekcie Montauk i kto wie jak mocno zaangażowany jest w doświadczenia z ludzką świadomością, wliczając w to astroprojekcję, bilokację i poruszaniem się pomiędzy wymiarami. Być może takie rytuały przeprowadzano w willi pani Duval, coś poszło nie tak, jakieś wrota nie zostały w porę zamknięte i Max Spiers stał się ofiarą własnej niedojrzałości i zbyt zachłannej ciekawości.

16 comments

 • 39 – PŁATNY MILITARNY MORDERCA – Max Spiers – przyjechał do Polski POD PRZYKRYWKĄ KONFERENCJA by dokonać 7 PRÓBY MORDU na kimś o jakim ten psychopata mówił PŁONĄCY CZŁOWIEK a Kiara ŚWIADOMOŚĆ LUDZKOŚCI….

  Czemu nie jest pisana PRAWDA O NIM…. iż to był SKRYTOBÓJCA?

  i to taki jaki MIAŁ ZAMORDOWAĆ LUDZKOŚĆ niszcząc tak jej PROCES WYZWALANIA SIĘ SPOD DEMONICZNEJ/ UFOLOGICZNEJ/ SATANISTYCZNEJ/…. OKUPACJI ?

  Nie róbmy pluszaka z tego hitlera…..

 • ” astroprojekcję, bilokację i poruszaniem się pomiędzy wymiarami” pod wpływem chińskich odczynników, niestety trudno inaczej na to patrzeć.

 • cyt. „Danuta Anna Sharma – która organizowała konferencję “Projekt Ziemia” odcina się od wszystkiego i wszystkich którzy doprowadzili do tej konferencji, nic nie wie, z nikim nie ma kontaktu. Mówi tylko lakonicznie o jakimś tajemniczym mrocznym kręgu i magach… (czy tych samych o których pisał Graham Hancock w “Magikach bogów”?) Nie probuje wyjaśnić co się mogło stać i jakie siły stanęły na drodze Maxa. Ujawnia za to nazwisko Moniki Duval u której zatrzymał sięe Spiers i… Stewart Swedlow, który miał być także w jej domu tuż przed śmiercią Maxa. Aż się prosi aby umieścić te dwie osoby we wlaściwym kontekście do całej sprawy i wyjaśnić ich znaczenie…” – Chris z calym szacunkiem…bledna teza o braku kontaktu https://www.youtube.com/watch?v=AsgUnEOXGlk

 • Witajcie, proszę o pomoc w rozpowszechnianiu tego.
  Rodzina Maxa zbiera pieniądze na polskiego adwokata, który ma poprowadzić sprawę tajemniczej śmierci Maxa na terenie Polski.
  Mają już adwokata w Anglii, ale potrzebują jeszcze wsparcia prawnego na terenie Polski.
  To jest niebywałe, żeby człowiek giną i żeby rodzina musiała sama walczyć w poszukiwaniu prawdy, a okoliczności są tak skrajnie niewyjaśnione, że żadne komentarze nie pomogą, jeśli wreszcie, ktoś nie zacznie z urzędu prowadzić śledźtwa.
  PLEASE DONATE FOR POLISH LAWYER TO KEEP MAX’S INVESTIGATION GOING!
  https://www.justgiving.com/crowdfunding/vanessa-bates?utm_id=1&utm_term=5jj5PKBGe

 • Max jezeli to byla smierc inna niz brudna heroina ,to zginal przez SS ( nie pierwsza jego ofiara , za co odbywal kare wiezienia ) przyczyna jest prosta SS eliminowal konkurencje ze zlotem plynacej Polski . Czekamy na Toxykologow .

 • Facet umarł w lipcu, a piszą o tym 3 miesiące później. Czemu teraz ? Czy chcieli coś ukryć ? Sprawa podobna jak z tą tajemniczą torbą Armstronga,którą po jego śmierci znalazła jego żona w 2012,a w gazetach zaczęli pisać o tym 3 lata później.

 • Troszeczkę to udramatyzowałem i jak się okazuje to zdanie bardziej zainteresowało niż cała reszta wpisu o Spiersie 🙂 Co wcale nie oznacza, że wpuszczam w maliny. 13 października prezydent Obama podpisał dekret pt: „Koordynacja działań i przygotowań narodu na wypadek kosmicznych zjawisk pogodowych” W długim dokumencie wyłuszcza on troskę o stan gotowości kraju na wypadek zjawisk kosmicznych takich jak rozbłyski słoneczne, które przy odpowiedniej gwałtowności są w stanie zniszczyć infrastrukturę elektryczną i internet. W ostatnich latach Ziemia ledwie uniknęła działania takich rozbłysków – po prostu mieliśmy szczęście, dlatego zgadzam sie ze taka ochrona i gotowość jest bardzo potrzebna. Rzecz w tym, że z dekretu wynika, że gotowość taka ma być osiągnięta w ciągu najbliższych 120 dni. Diabelnie szybko jak na nieruchawą biurokrację. Instynkt podpowiada, że coś się za tym kryje. Może to być wiedza o nadchodzącym rozbłysku na Słońcu, ale także chęć stworzenia obrony przed użyciem broni dzialającej w podobny sposób, co oznacza, że być może ktoś taką bronią dysponuje. Brzmi to jak science-fiction ale jest niemalże pewne ze można manipulować zjawiskami meteorologicznymi na Ziemi i na tej podstawie stworzyć supergroźną broń (ostatni huragan Matthew byl prawdopodobnie czymś takim). Istnieją też pogłoski o broni tektonicznej i dlatego możliwość zastosowania broni wykorzystującej zjawiska kosmiczne nie powinna dziwić.

  https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/10/13/executive-order-coordinating-efforts-prepare-nation-space-weather-events

  • Chris jak pozbierasz wiecej informacji o tym rozblysku Slonecznym z „pierwszej reki” badz co badz jestes na miejscu to skrobnij cos o opiniach i tym jak sytuacja w USA wyglada. p.s Fajnie ze znowu piszesz, ale te „znikniecia” pol roczne sa …. no jakie sa:) Nie myslales o tym zeby zrobic jakies konkretne forum z takimi tematami, ale dla ludzi troche bardziej ogarnietych a nie takich co za pewnik biora ze 100 milionow ludzi w USA to „Jaszczury” a Ksiezyc w srodku jest pusty ?;)

   • To byłaby fajna sprawa, ale musiałbym się z roboty zwolnić 🙂 a na zasiłku długo nie pociągnę 🙂
    Inna sprawa, że ze zdumieniem dostrzegam różne sposoby patrzenia na Amerykę z Polski i komentowanie tutejszych wydarzeń przez tzw. amerykanistów i innych ekspertów.. Ja nie wiem skąd oni ich wygrzebują…
    Co do kwestii kosmicznych to jest to obecnie priorytet i bardzo dużo się dzieje w tym temacie. Kto chce kontrolować świat musi kontrolować kosmos. Żarty się skończyły.

 • „Spodziewany jest – w ciągu najbliższych 120 dni – ogromnych rozmiarów wybuch na Słońcu, który będzie zdolny zniszczyć ziemską infrastrukturę energetyczną i internet. Tej sprawie poświęcę osobny wpis na NA bo jest ważna” – Chris, mam nadzieję, że zdążysz zamieścić ten artykuł …nim ten kataklizm nastąpi? Bo wiesz, bez netu będzie ciężko przeczytać 🙂

  • It has been 120 Days and nothing has happened ??

 • Chris o co chodzi z tym dekretem Obamy i z tym wybuchem na Sloncu w przeciagu 120 dni? Nigdzie nie slyszalem o tym

  • „Prezydent Barack Obama w ubiegły czwartek wydał prezydencki rozkaz, który jest już na oficjalnej stronie internetowej Białego Domu, aby różne organy Stanów Zjednoczonych, na wszystkich poziomach przygotowane były dla całego narodu w przypadku zagrożenia ze strony zmian pogodowych spowodowanych wydarzeniami natury kosmicznej.”

   „….Ponadto, policja nie odnotowała w Warszawie śmierci mężczyzny o imieniu i nazwisku Max Spiers. W sprawie Brytyjczyka nie podjęto również żadnej interwencji – tłumaczył w rozmowie z TVN Warszawa asp. szt. Mariusz Mrozek dodając, że „gdyby okoliczności śmierci konkretnej osoby budziły wątpliwości medyczne, na miejsce musiałaby zostać wezwana policja i toczyłoby się w tej sprawie śledztwo”.

   Dużo zagadek w związku z tą śmiercią. Max mówił o otwarciu tunelu jeszcze w 2016 roku. Potem zmarł. I po 3 miesiącach od jego śmierci piszą o tym gazety całego świata. Ne wiem co to ma na celu ale nie sądzę żeby motywem było poinformowanie ludzi o tym że w Polsce zmarł ktoś kto przedstawiała się jako „super żołnierz” – nie badacz UFO… Rząd Nieciecki apeluje o zrobienie zapasów, Obama mówi o wydarzeniach natury kosmicznej a teraz jeszcze pojawia się wiadomość o 15 dniach ciemności w listopadzie – też wywołanych zjawiskami natury kosmicznej.

   • Dzieki za odpowiedz, ja raczje sceptycznie podchodze do tematow „15 dni ciemnosci” juz kiedys slyszalem o tym w zwiazku z przejsciem Ukladu Slonecznego przez Rownik Galaktyczny… raczej spokojnie poczekam, za duzo czlowiek nasluchal sie rzeczy o koncu swiata i dlatego podchodzi „na luzie” , bardziej obawialbym sie armageddonu ktory sami sobie stworzymy niz ze przyjdzie z kosmosu … no coz zobaczymy

    • Ja tez nie biorę takich internetowych wiadomości zbytnio do siebie 😉
     Myślę jednak że coś mają w panach a co z tego wyniknie to się okaże.

Comments are closed.