UFO and Ameryką (październik 2016)

Podczas chyba pierwszej debaty ufologicznej w Radio Paranormalium w tym roku, dominowało ogólne narzekanie, że fenomen UFO zanika. Jako jedyny byłem odmiennego zdania choćby ze względu na to co się rozgrywa nad Północną Ameryką. Jeszcze się nie skończył październik a już zgłoszono ponad 288 spotkań z niezidentyfikowanym obiektem na niebie… Większość z nich to raczej typowe i w miarę regularnie się powtarzające, dlatego przytoczę kilka bardziej interesujących.

Dwóch mężczyzn wędrowało wzdłóż Wonderland Trail na zboczach Mt Rainier w miejscu dla UFO historycznym bo tam właśnie w 1947 r. Kenneth Arnold po raz pierwszy opisał to zjawisko i rozpoczął erę współczesnej ufologii. Mężczyźni zauważyli poruszające się światło na nocnym niebie i uznali, że jest to satelita kiedy obiekt wykonał nagły manewr, zmienił kurs o 90 stopni i zniknął na ciemnym niebie.

W Fort Campbell, Kentucky, pani sierżant US Army i pilot helikoptera Chinook podczas lotu treningowego wokół bazy wojskowej zobaczyła wielki, jasno świecący obiekt. Obiekt utrzymywał się w powietrzu przez dłuższy czas. Obserwowany był także z wieży kontroli lotów wojskowego lotniska.

W Fort Benning, Georgia – pluton żołnierzy wyruszył na nocnych manewry. W pewnym momencie podzielił się na dwie grupy, które wykonywały swoje zadania w lesie. O 2 nad ranem obie grupy połączyły się a żołnierze jednej z nich ze strachem opowiadali o tym co im się przytrafiło. Ścigała ich metaliczna błyszcząca i unosząca sieę w powietrzu kula, wydająca z siebie metaliczny odgłos. Po chwili metalowa kula pojawiła się nad połączonym już plutonem. Po jakimś czasie zniknęła by pojawić się po raz trzeci.

W Richmond, Oregon, kapitan lotnictwa, astronom i meteorolog w jednej osobie wraz z grupą przyjaciół obserwował błyskające światło skaczące po całym niebie. Kapitan powiedział, że przez 30 lat swojej pracy jako astronom nigdy nie widział czegoś podobnego.

W Via Vista, na wschód od Los Angeles w Kalifornia mężczyzna podlewał swój trawnik, gdy nagle spojrzał w niebo i zobaczył grupę 5 latających dysków

W Ypsilanti, Michigan matka wiozła swoje dzieci do szkoły, gdy jej córka zauważyła coś dziwnego za oknem. Był to czarny trójkąt, który w biały dzień przeleciał nad ich samochodem i oddalił się z ogromną prędkością.

La Puente, Kalifornia: mężczyzna zobaczył interesujacy pojazd latający w kształcie dysku

Lakewood, Kolorado – małżeństwo obserwowało przez 10 sek nisko lecący czarny trójkąt. Na jego tylnej części paliły się trzy czerwone, niezbyt jaskrawe światła. Kiedy przelatywał nad ich głowami dało się zauważyć jakiś wzór na spodzie trójkąta.

Oprócz tego orby,pomarańczowe kule, jasne kule światla, kule w kolorze zielonym, rozmaitej wielkości latające trójkąty, metaliczne romby, cygara… Niebo aż kipi od UFO….

One comment

  • Ciekawe ile z tego UFO to przybysze z Marsa a ile tajnych nowoczesnych technologii wojskowych? 😀

Comments are closed.