Rytuał w tunelu św. Gotarda

2 czerwca (2016) oficjalnie otwarto Gotthard Base Tunnel – najdłuższy, bo liczący sobie 57 km tunel na świecie. Tunel powstal kosztem 11 milardów euro i wydrążenie go w alpejskich zboczach zajęło aż 17 lat. Dzięki temu podróż z Zurychu do Mediolanu skrócona została o godzinę (!!!).

Można próbować zrozumieć intencje oszczędnych Szwajcarów, ale nawet dla laika staje się jasne, że taka potężna inwestycja będzie się zwracać przez stulecia, co stawia pod znakiem zapytania jej ekonomiuczny sens. Chyba, że sens powstania tego tunelu leży zupełnie gdzie indziej…

Na uroczyste otwarcie zaproszono najpotężniejszych ludzi dzisiejszej Europy z kanclerz Merkel i prezydentem Hollandem na czele. To prawda, że tunel jest przedsięwzięciem unikalnym, ale ilość i ranga dygnitarzy zadziwia i znów każe podejrzewać, że nie chodzi tu tylko o sam tunel , ale coś jeszcze. Przypomina to kontrowersje wokól lotniska w Denver, które również powstało olbrzymim, niczym nieuzasadnionym wysiłkiem finansowym. Sama ilość materiału jaki wywieziono z terenu budowy lotniska sugeruje podziemną instalację a kto wie może nawet cale podziemne miasto. Czy coś podobnego stworzono w szwajcarskich Alpach i zbudowano tam podobnie jak w przypadku amerykańskiego Denver “zapasową” stolicę – tym razem dla Europy?
Na dodatek ceremonii otwarcia towarzyszył dziwaczny, niepokojący i przyprawiający o gęsią skórkę mroczny rytuał…

gothard1

Ceremonia rozpoczęła się wewnątrz tunelu od wejścia ubranej na pomarańczowo grupy, symbolizującej robotników pracujących przy tunelu. Weszli oni w wojskowej formacji w rytm miarowego dźwięku bębnów. Jak armia beznamiętnych zombie…

ghottard2

Zaraz po nich, na dużej platformie kolejowej pojawiła się następna grupa – żeby było dziwniej ubrana jedynie w białą bieliznę. Obraz ten miał podobno symbolizować ludzi, którzy będą podróżować tunelem.

ghottard3

Z niewiadomych przyczyn ludzie ci zaczęli się nagle obejmować w sposób daleki od powszechnie przyjętego. Seksualna natura tego aktu wydaje się być oczywista i niezwykle sugestywna zwlaszcza, gdy popatrzeć na to z homoseksualnego punktu widzenia.

ghottard4

W pewnym momencie pod sufitem tunelu pojawiła się latająca postać o brzydkiej, abnormalnie dużej głowie wykrzywionego w grymasie dziecka. Nie sposób odgadnąć płci stworzenia ze względu na kobiece piersi co nie powinno dziwić bo żyjemy w czasach, w których tradycyjny podział na dwie płcie rozpada się na naszych oczach. Jest coś diabelskiego w tej paskudnej postaci – jakby sam Lucyfer albo inny upadły anioł wydostał się z piekielnej czeluści do jakiej dokopali się robotnicy budujący tunel. A może był to sam Baphomet? Postać o kożlej, rogatej głowie, kobiecych piersiach, siedząca na ujarzmionym świecie?
Nie ma koźlej głowy? Popatrzcie na następne zdjęcie…

ghottard8

Ceremonia a właściwie satanistyczny rytuał przeniósł się na zewnątrz tunelu i pojawił się kozioł… Podobno miał symbolizować alpejskie kozice. Jeśli tak, to dlaczego wszyscy dookoła oddają mu wiernopoddańczą cześć? Zebrani wokół niego ludzie kłaniają mu się, widząc w nim kogoś, kto ma nad nimi władzę… Kozica ma władzę???? Chyba nie…

ghottard5

Następnie wyruszyła procesja, niosąc ze sobą rogatą czaszkę…..

ghottard6

Po niej kolejna, tym razem złożona z kobiet, które przystawiły sobie do głowy kozie rogi.

ghottard7

Dookoła procesji biegał główny kozioł w szaleńczym, ekspresyjnym tańcu.

ghotthard8

Procesja wyszła na zewnątrz. Na szatana (?) i jego wyznawców czekał szpaler robotników zombie

ghotthard10

A za nim podążała grupa młodych kobiet i mężczyzn w białych majtkach.

ghotthard11

Kilku zombie robotników powieszono w niezwykle sugestywny sposób. Nie chcieli być zombie???

ghotthard13-1

Na zewnątrz stał ogromny ekran z którego patrzyło wielkie wszystkwidzące oko (!) Wokól niego unosiły się duchy a może dusze tych , ktorych złożono w ofierze krwiożerczemu bogu….

ghotthard14

Tymczasem procesja, która towarzyszyła Baphometowi okryła się welonem – jakby idąc z nim do ślubu.

ghotthard15

On sam miotał się i wrzeszczał dziko na scenie. Na ekranie pojawiła się jego upiorna wykrzywiona w grymasie twarz i … egipskie skarabeusze…

ghotthard16

Ludzie z procesji padli na twarz przed kozłem w wyrazie uległości i oddania a na ekranie pojawiły się kręgi złożone z uważnie wpatrzonych oczu

ghottard9

Jedna z kobiet zarzuciła na kozła biały welon mówiąc: „Teraz jesteś panem świata!”

gotthard

Na ekranie pojawił się jeszcze zegar który podążał raz do przodu a raz wstecz symbolizując ponadczasowość. Za każdym razem kiedy wskazówki zegara zmieniały kierunek na ułamek sekundy zatrzymywały się na godzinie 9:11….

54 comments

 • Analizując temat, można napisać że CERN plus tunel Gottharda być może mają ze sobą jakieś energetyczne połączenie, a okultystyczny rytuał, który jest tak wymowny, że nie trzeba komentować miał na celu cos w formie ”zaproszenia” takie mam osobiście przekonanie.

 • Myślę, że problemom łączności podczas debat można spróbować zaradzić wykorzystując funkcję pewnych komunikatorów internetowych pozwalającą nagrać wypowiedź i od razu przesłać ja do innego użytkownika czatu.

  Gdyby każdy debaciarz nagrywał swoją wypowiedź na żywo u siebie na komputerze w komunikatorze, wtedy jeśli pojawiłby się problem techniczny, własne nagranie można od razu przesłać Iveliusowi, który potem odpowiednio nimi żonglując może takie bieżące nagrania odtworzyć na antenie dbając o odpowiedni ciąg myślowy debaty.

  Przy okazji żadna wypowiedź nie będzie stracona.

 • Debaty bardzo ciekawe, świetnie, że jest w Polin grupa osób poruszająca te kwestie.

  Temat filmów, zwłaszcza tych popularnych wyprodukowanych przez satanistyczno-pedofilskie (jedną z ważniejszych postaci jest Polański, który się wkupił przez rytualne poświęcenie ciężarnej Sharon Tate, skoro chce teraz wracać do USA to znaczy dzieje się coś bardzo ważnego) Hollyweird jako narzędzie masowego programowania globalnej świadomości, o którą m.in. trwa zażarta walka, a metody są doskonalone głównie w imperialnym Tavistock (powiązane z Freudom i jego bratankiem i autorem „Propagandy” Barneysem) gdzie inspirowali się zarówno bolszewicy jak i naziści.

  Jest oczywiste, że wielkie produkcje temu służą, pisano nawet na Zachodzie jak CIA i Pentagon są współscenarzystami wielu wielkich produkcji o tematyce geopolitycznej, więc jasne jest, że ingerują również w tematykę SF.

  Polecam interpretację „Odysei” Kubricka autorstwa Billa Coopera (człowieka związanego z wywiadem marynarki USA, jak wielu z tych, którzy byli „in the know”, włącznie z Jimem Morrisonem, synem admirała; w końcu to US Navy chroniła przez ostatnie dekady hegemonię imperialnej potęgi thalassokracji City of London, której dopiero w 2011 przeciwstawiła się rosnąca potęga Eurazji), zamordowanego przez policję w USA wkrótce po tym jak jego przepowiednia o zamachach 11 września 2001 okazała się prawdą.

  Pisałem już, że zrobiono niedawno kilkuczęściowy film na podstawie „Childhood’s End” Arthura C. Clarke’a – tytuł oznacza koniec dzieciństwa naszej cywilizacji, w związku z ujawnieniem się obcych, wyglądających co ciekawe jak Bafomet.

  Wybielana jest też postać Lucyfera, nawet zrobiono o nim serial (produkowany przez bardzo wpływowego Bruckheimera) pokazywany teraz w jankeskim TVN – biedny, współczujący, pomagający ludziom Pan Piekieł. Chociaż w przesłaniu jest część prawdy, z która się zgadzam, tzn. zło świata jest wynikiem słabości mas ludzkiego motłochu nie potrafiącego się oprzeć pokusom i wiodącego bezrefleksyjnie swoje życie w pogoni za kasą.

  Warto zauważyć, że w Hollywood są też dysydenci, którzy tworzą filmy obnażające zbrodnie i politykę imperium jak chociażby metaforyczny „Avatar”, który oczywiście przegrał Oskary z propagandowym gniotem byłej żony „Hurt Locker”.

  Filmy jako masowa propaganda to temat na co najmniej kilkanaście bardzo ciekawych debat… 🙂

  Polecam trochę generalnych faktów Infiltracja i manipulacja mediów, propaganda, …

 • Pod tym filmem umieszczam linki do Wielki Egzorcyzm i kazanie egzorcysty. Tylko BÓG
  Ks. Pio tr Glas: Narodowy Egzorcyzm w ramach Wielkiej Pokuty https://www.youtube.com/watch?v=hBZTFrzs1aw
  Kazanie Egzorcysty- http://telewizjarepublika.pl/koniecznie-wysluchaj-tego-kazania-egzorcysty-podczas-wielkiej-pokuty-a-doswiadczysz,39402.html

 • Matko Moja, ktora jestes w niebie, niech bedzie swiete imie Twoje, niech przyjdzie Krolestwo Twoje, niech bedzie wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi. Chleba mojego powszedniego daj mi dzisiaj i odpusc mi moje winy, jako i ja odpuszczam moim winowajcom. Nie wodz mnie na pokuszenie ale mnie zbaw ode zlego, albowiem Twoje jest Krolestwo, Moc i Chwala na wieki wiekow. Amen.

  • „Nie wódź mnie na pokuszenie” . ..

   A co to za miłosierny bóg, który wiedzie na pokuszenie jeśli się go nie ubłaga by tego nie robił? 🙂

   (Ciekawe, że niezależnie ode nie zauważył to Opolczyk, tylko, że pała jakąś niezrozumiałą nienawiścią do Chrystusa)

   Coś jak przekonywanie napastnika „Nie bij!”

   Mało ma to wspólnego z naukami Christosa…

 • Latające dziecko ze skrzydłami to prawdopodobnie Volac( Valac Ualac lub Valak)wysokiej rangi demon.

  • 9:11 – to rozdzial 9 wers 11 Apoklipsy Sw. Jana – „I mialy nad soba krola, Aniola Odchlani, imię jego po hebrajsku: ABADDON, co oznacza NISZCZYCIEL”. Dzien dobry!!! Polecam zwrocic uwage na slowo „mialy” – forma zenska. Co to oznacza? Poczatek Wielkiej Zemsty Kobiet na swiecie meskim?
   Nie ma wysokiej rangi demonow. Ani demonow niskiej rangi.
   Sa tylko Anioly Boga-Milosci, czyli Boga Matki. A tzw. „demony” to zasmarkni pastuszkowie w slomianych lapciach, ktorzy bawiac sie w okultyzm polkneli przynete, dali sie zlapac na haczyk i stali sie niewolnikami – wszysko co Bog Matka dla nich stworzyla oddali za pieniadze i seks. Demony hehehe…
   A ta ceremonia to mydlenie oczu. Nic nie znaczace przedstwienie teatralne. Skoro dopuszczono aby swiat poznal relacje z tego eventu, to dowod ze prawda zostala ukryta przed oczami swiata i opinii publicznej.

  • Tak to on ,cała impreza to rytuał!

 • szok! akurat zdarzyli! moze ten chory spektakl i otwarcie tunelu ma cos wspolnego z tegorocznym spotkaniem bilderbergow? hmmm, niby czas i miejsce niemal sie zgadzaja.

 • […] Zdjęcia za http://nowaatlantyda.com […]

 • Bóg z piersiami to po hebrajsku – El Szadai (szadaim to piersi damskie). Pisałem przed rokiem na ten temat:
  http://romannacht.blogspot.com/2015/07/bog-z-piersiami.html

 • […] RYTUAŁ W TUNELU ŚW. GOTARDA  http://nwonews.pl/dyskusja,5620,0 […]

 • Kalina Masarz
  9:02 AM (2 minutes ago)

  to me
  CERN nie ma funkcji obecnie zadnej i jego caly NETWORK po swiecie tez sie nie zgral Nie wyszedl im ten experyment z tuelem tez .To OKO to jest centrum galaktyki byly tam Technologiczne EONS . Gnostycy o tym pisza w starych scrolls ale tez nie pisza prawdy do konca . Informacja o ziemi zostala wzieta do astrala i na tym buduja akashy rekord ale jest on wlozony w galaktyki komputer . Slonce centralne Galaktyki sie obecnie zapada i kreuje juz od jakiegos czasu czarna dziure .Dlatego to OKO a nie to co konspiracje mowia . My to przeanalizowalysmy przez glebokie spontaniczne czucie ,ze wiekszosc informacji jest celowo zdeformowana , poniewaz wiele ludzi pracuje przez szeszynke i wlasnie szeszynka niesie w sobie programy WILEWKIEGO MIND komputer zycia i to sie rozpada tez .Bo to jest technologia , ktora potrzebuje zrodla egzystencji i reperacji Bo samo sie to niereperuje przez caly czas . Nie wyszedl tez im eksperyment z calkowitym transhumanizmem , poniewaz 5 procent ludzi nie ulego reinkarnacyjnemu programowaniu Moge powiedzie 3.33 procent a reszta wyszla z tego programu . Mam wrazenie , ze nie wyszedl tez im experyment z Anunaki jako pierotna forma egzystujaca na ziemi bez klosza jeszcze firnamentu odpadki czystej Anunackiej cywilizacji zostaly gdzies po ziemi ale ukryte Maja samonaprawczy organiczny program Moze sa za firnamentem i to zaraz za Antarktyda . Nie wiem to trzeba sprawdzic doglebnie . Jezeli sa to w energetycznej postaci . Jakis procent Anunaki uchowala sie jako grupa totalnie przeciwna technologi wielkiego Slonca-Centralnego- Oka -Mind .Moze jakis maly ale to bardzo maly procent z reptois ( tam gdzie jest aborygenska comunity sie uchowal bez technologi i potrzeb materialnych do egzystencji ) ) Tak wiec w 100 procentach Mlecznej Drogi technologii nikt nie ulegl w calkowity sposob totalnem zdegradowaniu swojej energetyki o organicznym podlozu . Defragmentacja Dusz jest totalna w ogromnym -procencie . Defragmentacja ta zostala zaarazowana poprzez Mleczna Droge i jej aktywnosc korzystania z organicznej ziemskiej i ludzkiej energii .Do kreowania swojej egzystencji potrafila swoimi mackami uchwycic w jedno ramie nasza planete . Gdzie jest maly znikomy procent Anunaki? Bo nie wierze , ze wszystkich zalatwila i przeksztalcila w robotyczny mind energetycznej wibracji Gdzie jest maly znikomy procent reptois obecnie ( bo tez niewierze , ze jakis procent sie nie uratowal z jej technologicznych lap ) . Wiem , ze w Australi moze byc ich wplyw w kulturze starzyzny aborygenskiej tam tez wielkiej cywilizacji . Aborygenow probowali zrobickatolikow , protestantow i wszystko po kolei odebrali im dzieci zeby doktrynizowac w idei technologi Mlecznej Drogi I to im wyszlo po czesci ale jakas czesc jak zwykle sie wylamala . To ciekawe , ze nie wszyscy ulegaja wirusowi programowania i zawsze jest jakies antycialo dla totalnej zaglady ..Tak wiec te czyste w organicznej formie Anunackie istoty gdzies sie ukryly . Nie jest ich duzo moze 1 %moze mniej Nie wiem sprawdzimy to jeszcze ale mam wrazenie , ze te istoty gdzies sa i 5 procent ludzi na planecie ciagnie experyment planeta Ziemia do centrum kreacji . Reszta sie sprzedala technologi mind control Czarnego Slonca i Centru Galaktyki . Wszystkie informacje nawet konspiracyjne nie mialyby zadnego sensu Obecnie ten ceremonial w Szwjacari juz nie ma takiej sily jakby mial przed 2012 . To wszystko jest robione dla tej istoty ale jej juz nie ma tutaj i to ONI dobrze nie wiedza o tym ale prroboja ja sciagnac ale sie juz nie da.
  PROSZE
  Zwazyc , ze to co pisze jest to informacja od 2 osob i nie ma jej na necie . Dlatego kazdy powinien rozwazyc przez rezonans ze soba i gleboka analize swojej istoty energetycznej z wewnatrz kazdego siebie gdzie obecnie stoi i co sie dzieje z jego cialem energetyczno- organicznym W tych informacjach pomgaja nam jeszcze dwie inne osoby wnoszace ibnformacje tez przydatne

 • Pare dni temu TV pokazala amerykanskich pilotow latajacych 15 km wysoko w obcislych kombinezonach zabezpieczajacych przed przeciazeniem. Dzis widujemy takie malenkie lsniace samoloty tylko w dni bezchmurne i biala cienka smuge za nimi. Dlaczego tylko w taka pogode? Otoz sa to patrolujace obiekty, a dopoki
  nie bylo wiadomo, pisano o chemitrails. Pasazerskie samoloty maja paliwo lotnicze, a w/w wynoszone na wieksza wysokosc maja inne paliwo. Byc moze to jest powodem ciagnacych sie smug za nimi.

 • […] Rytuał w tunelu św. Gotarda […]

 • MOWA O PAŃSTWIE PRAWA. Właśnie to „państwo prawa” ŁAMIE PRAWA CZŁOWIEKA z PRAWEM DO ŻYCIA WŁĄCZNIE. TO konstytucja z 2/6 kwietnia 1997 roku ŁAMIE PRAWA CZŁOWIEKA, a Trybunał K. pilnuje, by to łamanie było SKUTECZNE. Mowa o SPRAWIEDLIWOŚCI??? A CO TO TAKIEGO??? Ale o tym, że konstytucja łamie PRAWA CZŁOWIEKA – TO TEMAT TABU. Jak długo jeszcze??????? http://www.nowapolska-w-internecie.pl http://www.konstytucja.manifo.com
  PiS – odniósł PYRRUSOWE Zwycięstwo i nie zrealizuje obietnic wyborczych. Wszystkie partie są szkodnikami, bo stosują parszywe prawo.

 • Pełno tu symbolik, którą np. kabalistycy uwielbiają…. ubrani w białą bieliznę ludzie – biel to czystość, niewinność, sama bielizna – bezbroność, brak ochrony. Latające dziecko ze skrzydłami to symbol anioła, przedstawiano tak anioły na malowidłach – tutaj mamy wynaturzoną postać anioła, brak wewnętrznej równowagi, upadły anioł. Wszechobecne oczy – system kontroli, nadzoru, który patrzy nam na ręce. Podobne oko znajdziemy tez na banknotach dollara. Skarabeusz: „Skarabeusz w Egipcie, potężny symbol ponownych narodzin”, a więc odrodzenie – https://pl.wikipedia.org/wiki/Skarabeusz . Kozioł – symbol stary jak świat, dużo na ten temat tutaj: http://www.satanorium.pl/symbolika/85 – moim zdaniem może oznaczać szatana, strąconego na Ziemię, jej władcę i jego ujawnienie. 9:11 – 11 września? 9 listopada?

 • W grudniu 2012 roku opublikowałem krótki post( http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2012/12/gotthard-szpiedzy-z-pieka.html)
  Może jest to wskazówka , do czego tak naprawdę był potrzeby tunel św.Gotarda. Bo na pewno nie po to, aby skrócić o 1 godzinę czas podróży drogę Mediolanu ???

  „Organizacje wywiadowcze z Unii Europejskiej przyjęły niedawno do eksploatacji największe w zachodniej Europie centrum nadzoru elektronicznego. Znajduje się ono na głębokości 800 metrów poniżej gór Gotthard , niedaleko miejscowości Sedrun. Budowa została przeprowadzona jednocześnie z budową tunelu kolejowego Gotthard, co pomogło utrzymać istnienie obiektu w tajemnicy. Co kryją wnętrzności Mount Saint Gotthard?

  Obiekt jest ogromny. Znajduje się na czterech poziomach, składa się z pięciu bloków.Całkowita długość tuneli – ponad 50 km. Bloki są odizolowane od siebie, łączy je Underground Railroad. . Istnieje także zaopatrzenie w żywność, studnie artezyjskie, autonomiczny system zasilania.

  Każdego dnia pracuje w nim około 3500 osób –
  i to nie tylko oficerowie wywiadu z Unii Europejskiej.
  Jest tam i sekcja obsługiwana przez rosyjskie służby specjalne
  (FSB ,CBS ,BSTM ,MIA).
  Są tam pokoje USA i praca wywiadowcza NSA.
  Rodzaj „szpiegowskiej międzynarodówki”.

  Wydajne urządzenia analizują strumienie danych na podstawie słów kluczowych . Analitycy przez całą dobę tworzą oceny. Oczywiście, nikt tu nawet nie myśli o takich „drobiazgach” jak prawa obywateli do prywatności . Zastrzeżenia te odrzucono, ponieważ ośrodek w St Gotthard nie jest zaznaczony na żadnej mapie świata, w żadnym schemacie międzynarodowego systemu telekomunikacyjnego, w rzeczywistości działa poza przestrzenią prawną.

  Utworzenie centrum jest modelem elektronicznego nadzoru na najwyższym poziomie sztuki wojennej i największą demonstracją cynizmu. Europejscy politycy z pianą na ustach popularyzują Internet, twierdząc, że jest „prawdziwym narzędziem demokracji”. Ale w rzeczywistości w tworzenie systemów nadzoru elektronicznego inwestowane są ogromne fundusze. Budowa obiektu w ramach pasma górskiego Gotthard kosztowała 9,8 miliardów franków szwajcarskich. Pieniądze przyznane zostały przez europejskie rządy w tajemnicy, bez publicznej dyskusji.

  źródło :
  http://3rm.info/30797-sen-gotard-shpiony-iz-preispodney.html

  • Nie jest tak Panie Zbigniewie Jacniacki . Zeby pan mnie zle nie zrozumial. Ja nie chce pana dyskwalifikowac ale my wiemy inaczej . Wszystko co jest robione z wielka pompa nie ma znaczenia w naszej rzeczywistosci . Nasze serca i czucie poszlo w inna strone przy sprawdzeniu tego calego miejsca .
   A mianowicie prosze zobaczyc tutaj https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fd/Argentina_-_Pol%C3%ADtico_%28regiones%29.png
   Regio Centor – Dlaczego Regio Centro( poczatek eskapady z naszej Ziemi pod firnamentem na Antarktydzie szych tego swiata . Tam sie zacznie ich wielka zaplanowana podroz w razie potrzeby dla oprychow manipulatorow naszego calego systemu ) Oni wiedza , ze ludzie beda sie domyslac a raczej domniemac i analizowac , ze cos jest pod tunelem szwjcarskiego metra i beda analizowac dlatego pokazuja caly cyrk rytualny i znowu chca zagrac z ludzkoscia w bambuko ) Wszyscy mowia o CERN w Szwajcari a jest ich duzo wiecej po ziemi rozmieszczonych w roznych to miejscach ) Okradli ludzi totalnie kazdy placil na te maszyny ich cacka kupe pieniedzy .Zobaczcie wklad Polski w CERN Cale banki sa do dyspozycji kreatywnych tworow tylko dlatego zeby ludzi czyms zajac . I robic jakies nowe experymenty w sciaganiu energi z ludzi i z ziemskiego jadra byc moze . Dlaczego zwrocic uwage trzeba na Argentyny region poniewaz jest tam dogodne srodowisko spoleczne . Dogodniejsze niz w innych partich poludniowej Ameryki . Sa tam w tym dokladnie rejonie fantastyczne warunki spoleczne i terenowe . Duzo dogodniejsze niz w Chile i innych miejscach Argentyny . Pierwszy przystanek tam sobie szykuja . Pamietacie panstwo te podroze Obamy na Antarktyde i podroze Popa(KIRYL) ortodoksyjnego na Antarktyda. Na to trzeba bylo zwrocic uwage wieksza niz na to co wydziwiaja w Szwajcari . Tam maja dwie drogi dojscia na Antarktyde ( wodna i powietrzna ) . Samolotem z Argentyny albo tunelem mozna czmychnac nie do samej Antarktydy mysle ale to jeszcze sprawdzimy . Tam sie droga powietrzna przemieszcza do tunelu wybudowanego na Antarktydzie ( tam jest dla nich bezpieczniej bo nie ma gapiow ludzkiego pokroju dociekliwych obywateli ziemi i nie mozna tego zweryfikowac swoim ludzkm okiem ) Pozatym oni mysla , ze tylko Oni wiedza o tym , ze Ziemia jest za firnamentem My tez juz wiemy coniektorzy z ludzi Poniewaz Ziemia jest duzo wieksza niz to sie ludziom wydaje i To co NASA mowi wszystko jest kabalistycznym klamstwem . Dlatego trzeba uzyc innych senses zeby wyczatowac wiecej . Najlepiej uzyc czucia i konekcji z planeta ,Tunel , ktory moze juz ukonczyli a moze ukoncza za kilka dni .
   Zgadzam sie , ze niewiele osob moze to wyczatowac . Poniewaz ludzie uzywaja trzeciego oka na te cele . Trzecie oko jest ich astrala widzeniem . Astral nie pokarze nic co by bylo przeciwko niemu . Trzeba uzywac energi skupienia, centrowania , czucia i kojarzenia i cos niecos chwytania z informacji dookola . Trzeba byc spontan i naprawde nie rozbijac sie na zewnatrz ale raczej skupiac na sobie . PYTANIE sie rodzi . Gdzie ten tunel i po co ? Dlaczego na Antarktydzie ?
   No wlasnie . Ten tunel jest zbudowany zeby wyjsc poza sciane firnamentu zeby tam zwiac i za soba tunel zasypac . Kiedy to chca zrobic? . To zalezy od nas i od tego kiedy tych pajacow ludzkosc wyczatuje szybciej niz to zrobia . Ma ten tunel na Antarktydzie okolo 100km . Dlatego ta cala ceremonia glupich wygibasow w Szwajcari . Czy ludziom sie nie wydaje , ze CERN w Szwajcari nie jest taki wazny bo okrzykniety potega swojej egzystencji . Dlaczego sie trabi tylko o CERN w Szwajcari. Ciekawe dalczego ? .To prawda , ze ten CERN moze korzystac z centrum ziemi i doc planete i nas tez .Ale to wszystko co moze teraz zrobic . I to mi sie cholernie sie nie podoba .No i teraz linia kolejowa – tunel tez w Szwajcari . Troche zaduzo jak na jedno miejsce . Za duzo jak na nasza imagination .
   Prosze zobaczyc teraz polecialam po google do Cordoba City . No coz zobaczylam Ciekawa sprawe .http://revelation12.ca/?p=1986
   Ciche spokojne miejsce z wieloma kosciolami Pewno oddane Rzymowi jak cala Europa .

 • Kto nie czci Boga ten świadomie bądź nieświadomie czci demony…

  • Na Allaha, drodzy bracia, scenarzystę powinno się ukamienować, reżysera ściąć, a nieskromnych artystów wybatożyć i by się w trymiga skończyło publiczne czczenie Iblisa! Tunel najlepiej wysadzić, najwyżej byłyby objazdy a wiadomo, że na wielbłądzie to i zdrowiej i ekologiczniej, niż samochodem. Stop szatanizacji Europy!

 • A mogła to być taka piękna ceremonia, trzech biskupów z wodą święconą i odmówienie różańca, przegonili by tego diabła wywierconego ze skały. Czyli tak po Polsku!!!
  Można też się przyczepić o skrócenie czasu podróży tylko o godzinę i nie widzieć że tunel ten zwiększył możliwość przewozu towarow z Włoch do północnej Europy do 250 pociągów dziennie. Pociągów wiozących TIRy na platformach, czyli przełożono na tory ok. 2500 śmierdzących ciężarówek zatruwających powietrze alpejskie.
  Tylko przyklasnąć.

 • To gdzie najlepiej być jak to wszystko pierdolnie :P?

  • W buszu… z dala od cywilizacji, tak jak zyją ci ktorzy sa swiadomi rzeczywistosci i nie dali sie zniewolic

 • Widać,że coś zaczyna się dziać. Elity się już nawet nie kryją ze swoimi przekonaniami. Pytanie, co nam pozostało?

 • Szatan, Szatan, Szatan, Szatan, Oooo Yeaaah!

 • Ludzie zobaczyli kozicę górską, symbol życia tamtego regionu oraz radzenia sobie w trudnym terenie górskim (sic!) i dostają jobla, że to pogański rytuał.

  Jak w Krakowie jest Lajkonik, to pewnie wychodzi na to, że Polska czci Islam.

  • Czy kozica górska wydaje dźwięki z piekła rodem? Zastanów się co piszesz.

  • A skarabeusze i wielkie oko to też są typowe dla regionu alpejskiego? 🙂

  • Czy czerwony material wylatujacy z glowy tej kozicy, ktorym pozniej owija sie ten typ z koza na glowie to fajnie? czy moze raczej symbolizuje to krew? Czy twarz tego aktora z koza na glowie jest sympatyczna i normalna? czy tak wygladaja ich kozice??? no chyba nie… przekaz tego calego show jest tak jasny i oczywisty, ze nie trzeba sie niczego doszukiwac. ba! nie trzeba tego nawet jakos specjalnie uwaznie ogladac, zeby widziec, ze jest chore i zle z zalozenia. elity zaczynaja jawnie dawac swoj przekaz i taka jest prawda…

 • … teraz wyraznie widzimy, mentalnosc NWO I kto za tym stoi, co jest ich celem I do czego zmierzaja. Najwyzszy czas na obudzenie I proponuje przetulmaczenie tego na inne jezyki I rozpowszechnienie w calej Europie. Nic dziwnego, ze Europe zalewa lawica 'napasatnikow’ bo tylko tak mozna ich nazwac. To sa tak zwani; nieproszeni goscie, ktorzy po pewnym okresie zaczna dopominac sie o ich prawa. Jak ktos powiedzial; 'won’ i niestety choc to brzmi nieladnie ale niekiedy dla dobra trzeba byc ostrym. Europa dziczeje i jej kultura zostaje zabita, zniszczona i w tej atmosferze mamy wychowac nowe pokolenie?! Tam gdzie nie ma Boga tam tez i nie ma zycia bo to co pokazano to mozna tylko nazwac zbeszczeszczeniem moralnosci i dorobku Europy, ktora do tej pore mogla byc dumna z posiadania posiadania cudnej Kultury. Nie pozwolmy na to bo wkrotce moze byc za pozno. A to bedzie wielka szkoda. Ciekawi mnie kto sie kryje za tym wszystkim? Czy nie Ameryka i Izrael? Moze ktos ma na to odpowiedz?

 • Jaką nazwę nosi ten tunel? Św. Gotarda?

 • Takie obrazy potwierdzaja tylko po ktorej stronie siedze 🙂 Jak zbiora sie wszyscy pod ta ziemia jestem za tym zeby wszyscy z powierzchni spikneli sie i rowno o godzinie powiedzmy 20 spuscili wode w toalecie… to przeciez ich klimaty 😉 pardonsik

 • Nielegalne Illuminackie rytyłały.

 • Podziemne miasto,a na niebie trujące chemtrails 😉 Podobnie chora ceremonia była na IO w Londynie :/ Trzeba jechać tam i rozpirzyć w pizdu to całe CERN 😀

 • Przerazajace i chore 🙁
  Wciaz trudno mi pojac jakim cudem i w jakim celu stworzyli takiego gniota ,dziwadlo artystyczno satanistyczne .Ciekawy zestaw gosci a w wiadomosciach w nagranym filmie gdy pokazuja przejazdzke pociagiem po tunelu twarz Merkel i jej OCZY !? jakby reptylianskie …
  To co napisales Chris ze byc moze stworzyli podziemne miasto moze byc absolutna PRAWDA !
  Przypadkiem wczoraj czytalam intrygujacy komentarz gdzies na stronie niemieckiej ,
  otoz facet napisal ze ma zdolnosci jasnowidzenia i zobaczyl tam …..podziemne wielkie miasto ?! malo tego jakis jego kumpel ktory wlasnie wyszedl z wojska ,byl tam ! widzial na wlasne oczy i to potwierdzil .
  To wszytsko ma sens .
  Natomiast ta dziwaczna uroczystosc czuje jakby byla celowo ,odbieram tak ze to taki przekaz dla nas bysmy wiedzieli kumu sluza i kogo czcza ,takze Watykan silnie powiazany ze Szwajcaria majacy swa siedzibe w Cern .

  • Fionna – z CERN-em trafiłaś w dziesiątkę 🙂 To ten sam zakątek świata i urządzenie, które ma potencjał przerwania płaszczyzny czasoprzestrzennej 🙂 Elity przyspieszają i wyraźnie coś wisi na włosku….

   • Na pewno masz rację i celem istnienia CERN jest przerwanie płaszczyzny czasoprzestrzennej tak, by przez bramę do innego wymiaru na Ziemię zstąpił Lucyfer wraz ze swoją świtą a za nim sam Pan Ciemności – Mefisto!

    Ja już chyba kiedyś grałem w te brednie.

    • a potem Lucyfer i Pan Ciemnosci bedzie dymal w tylek takich idiotow jak Ty

    • To masz juz przecwiczone. Teraz bedzie real

   • Chris, nie pozwalaj na dodawanie wszystkich komentarzy, nie którzy piszą takie komentarze jakby mieli siano zamiast mózgu.

Comments are closed.