Kosmici i skalpel

Roger Leir jest jednym z wybitnych badaczy na polu ufologii. Niewiele brakowało aby pożegnał się z tym światem, gdy jego samochód znalazł się w powietrzu, po tym jak pękła jedna z opon. Dr Leir, mimo że ma licencję pilota, nigdy nie przypuszczał, że w ten sposób przyjdzie mu odbyć krótki lecz niebezpieczny lot. Samochód po wypadku powędrował na złom a doktor z kilkoma zadrapaniami i siniakami wyszedł z kraksy bez szwanku.

W międzyczasie dr Leir opublikował badania jakie przeprowadził po 16-tym zabiegu chirurgicznym, którego celem było usunięcie pozaziemskiego implantu. Przed rozpoczęciem operacji wykryto, że implant posiada silne pole elektromagnetyczne – dużo większe niż większość urządzeń elektrycznych. Sam implant miał 6 mm długości i grubość grafitu w ołówku. Implant emitował także fale radiowe o częstotliwości 137.72926 MHz i 516.8 GHz (dwie różne charakterystyki). Wciąż jeszcze nie odizolowano od siebie tych dwóch częstotliwości, aby ustalić dokładne źródło ich pochodzenia. Kiedy usiłowano przeciąć implant na pół, okazał się on zbyt twardy dla wszystkich instrumentów jakimi dysponowano w laboratorium. Implant przecięto w końcu laserem.

Obcy implant
Obcy implant
Oględziny przeprowadzono mikroskopem elektronowym. Wewnątrz znaleziono tuby, których przeznaczenie jest nieznane. Tuby te okazały się nanotubami. Wg. dr Leira implant jest urządzeniem nanoelektronicznym. Pod mikroskopem elektronowym widać okablowanie implantu, które w niczym nie przypomina urządzeń ziemskich. Do jego napędu służy naturalna elektryczność jaką produkuje ludzkie ciało. Podejrzewa się także, że energia może być dostarczana przez fale radiowe na zasadzie podobnej, do działania pola torsyjnego. Jeden z wcześniej wydobytych przez dr Leira implantów nieoczekiwanie sam siebie wyłączył i przestał emitować pole elektromagnetyczne, by po pół roku włączyć się ponownie.

Na temat implantów znalezionych przez dr Leira wypowiadał się już dr Koontz, który jest fizykiem nuklearnym. Dokonał on wielu matematycznych kalkulacji na podstawie rozmaitych odległości w naszej galaktyce i wg. tych obliczeń implanty pochodzą z miejsca odległego od Ziemi o 300 tys. lat świetlnych, które zamieszkuje cywilizacja o 100 mln lat bardziej zaawansowana niż nasza.

implant1

Dr Leir uważa, że w postaci wydobytych z organizmów ludzkich implantów posiada niezbite dowody na istnienie innej niż ziemska cywilizacja. Można sobie zadać pytanie, dlaczego taka cywilizacja nie szuka kontaktu bezpośredniego i zamiast tego instaluje w ludzkich ciałach rozmaite urządzenia o nieznanym dla nas przeznaczeniu. Być może dzieje się tak dla naszego dobra. Kontakt z wysoko rozwiniętą cywilizacją mógłby kompletnie zniszczyć naszą. Antropolog, Margaret Meade, opisując odkrycie Amerykańskich Samoa wskazuje na to, że pierwotna cywilizacja na wyspach kompletnie rozpadła się z zetknięciu z zaawansowaną cywilizacją odkrywców. Być może dla kosmitów dyskusja z nami przypominałaby naszą dyskusję np. z rybami.

implantremovedsept62008001
Wielu chirurgów wydobywa podobne jak dr Leir implanty z ciał swoich pacjentów, jednak nie przykłada zbyt wielkiej wagi z czym ma do czynienia. Najważniejsze dla typowego chirurga jest to, czy udało się wydobyć obiekt – uważany najczęściej za jakiś minerał, który powstał w ludzkim organizmie i czy nie powstaje infekcja podczas gojenia się rany po zabiegu. Dr Leir nigdy nie spotkał się z pozaziemskim implantem, który wywołałby swoją obecnością infekcję. Nie znalazł on również blizny, która wskazywałaby na sposób w jaki założono implant. Tak wiec bez prześwietlenia i bez bólu ci którzy posiadają takie implanty, nie mają o nich najmniejszego pojęcia. Wielu ludzi pamięta sny, w których dokonywano na nich jakiegoś zabiegu. W wielu przypadkach te sny miały miejsce naprawdę, a operację wszczepienia implantu przeprowadzały istoty pozaziemskie. Dr Leir jest autorem m. in. dwutomowej książki pt. „The Aliens and the Scalpel”

(Artykuł napisany 12 sierpnia, 2011 r. Roger Leir zmarł 14 marca, 2014 r.)