Monday, August 31st 2015
gru
2011
30

Reptylianie, reptoidy i inne formy życia pod ziemią


Amerykańskie plemię Indian Paiutów zamieszkuje tereny, na których zbudowano wiele supertajnych amerykańskich instalacji wojskowych takich jak Area 51 czy poligon bombowy w Newadzie. Wiele tych baz jest wkopanych głęboko w ziemię, a wokół prowadzonych tam doświadczeń, krążą najbardziej sensacyjne pogłoski o eksperymentach z udziałem nie tylko ludzi ale także dziwnych stworzeń, które niekoniecznie pochodzą z naszej planety. Co ciekawe takie stworzenia istnieją także w legendach Paiutów, którzy uważają, że gdzieś pod powierzchnią ziemi w Newadzie żyją stworzenia, które są mieszanką cech gadzich i ludzkich. Nazywa się je wężoludami lub jaszczuroludami. Czasami myli się je z innymi stworzeniami żyjącymi pod ziemią, które Indianie Hopi nazywają mrówkoludźmi. Wiele wskazuje na to, że te stworzenia są niczym innym a tzw. szarakami, czyli niewielkimi postaciami o dużych głowach i wielkich oczach, które nazywa się także ufoludkami. Ponieważ stworzenia te zostały przez Hopi dostrzeżone w momencie gdy wyłaziły lub chowały się pod ziemię, nazwali ich mrówkoludźmi, bo rzeczywiście przypominali przerośnięte mrówki. Indianie Hopi byli przekonani, że te stworzenia są naturalną częścią natury i nazywali je Anu.

Wężoludy pojawiają się zdumiewająco często w mitologiach Indian żyjących w południowo-zachodniej części USA, ale niechętnie o nich mówią nawet kryptozoolodzy. Ich zaszeregowanie i systematyka jest nie tylko niełatwa, ale i niewdzięczna, bo łatwo można stać się celem w najlepszym wypadku ironicznych uwag. Nie obawia się tego kryptozoolog John Rhodes. Bada on ślady istnienia podziemnych reptylian od lat. Wiele wskazuje na to, że to właśnie reptylianie byli oryginalnymi mieszkańcami Ziemi, zanim zasiedlili ją ludzie. Niektórzy uważają, że na Ziemię przybyli oni z Marsa. Nikt nie ma wątpliwości, że powierzchnię Marsa zniszczyła jakaś straszliwa i nieokiełznana siła. Nie wiadomo też jak długo trwał ten proces zniszczenia. Być może wystarczająco długo, aby mieszkańcy tej planety znaleźli schronienie pod jej powierzchnią. Kiedy dotarli oni, lub zostali przywiezieni na Ziemię, to również wkopywali się głęboko i unikali kontaktów z ludźmi. I tak żyją do teraz.

Taki bieg zdarzeń można wywnioskować na podstawie np starożytnych kronik, gdzie opisywano akt stworzenia. Człowiek, który żył w tzw. Raju, wierzył że był to stan permanentnej szczęśliwości. Jednak równie dobrze nasz praszczur mógł być traktowany przez marsjańskich, reptyliańskich przybyszów tak, jak my traktujemy bydło, bo tak jak ono nie odróżniał dobra od zła. I czytamy dalej, że oto w raju pojawił się wąż (nomen omen), który obudził człowieka z tego snu dając mu inteligencję. Wąż ten nie był zwykłym wężem, bo miał ręce i nogi – czyli był wężoludem. Z czasem dla lepszego wyobrażenia tego symbolu z opowieści o Adamie i Ewie, usunięto wężowi kończyny. Taki wężolud istnieje także w mitologii staroegipskiej. Miał on zostać strącony do podziemi i czekać aż przyjdzie jego czas – wówczas miał się znów pojawić na powierzchni ziemi.

David Icke uważa, że głodni władzy elityści na Ziemi są reptylianami. Zupełnie inaczej podchodzi do tej kwestii John Rhodes. Elityści-reptylianie, są wg niego ludźmi, którzy identyfikują się z symbolem węża lub smoka, bo daje im on psychologicznie rozumianą moc. Symbole te kojarzą się często z władzą i wiedzą, z którą lubią być utożsamiani władcy. Co ciekawe, często ludzie ci mają grupę krwi RH- i czasem mówi się o nich, że mają błękitną krew i że są potomkami Atlantów. Edgar Cayce, podczas jednego ze swoich wizjonerskich snów zobaczył Atlantydę u brzegów dzisiejszego Kraju Basków, a także u wybrzeży Maroka. To co dodatkowo łączy oba te miejsca to niezwykle duże nagromadzenie ludzi o grupie krwi RH-.

Czy reptylianie istnieją naprawdę czy też są wyłącznie wytworem ludzkiej wyobraźni nie można mieć 100% pewności. Nauka kategorycznie wyklucza istnienie jakichś bardziej skomplikowanych form żywych w głębszych warstwach ziemi, gdzie panuje nie tylko wysoka temperatura, ale także wysokie ciśnienie. Rosjanie, którzy wwiercili się głęboko w płaszcz ziemski stwierdzili, że z całą pewnością nie można w nim znaleźć śladów życia. Jednak niewykluczone, że patrzymy na życie ziemskie zbyt jednostronnie i być może na naszej planecie istnieje więcej niż jeden świat. Uporczywie powtarzana historia o Agharcie – ziemi pustej w środku, gdzie rosną drzewa i rozwijają się różne formy życia pośrednio potwierdza istnienie takiego alternatywnego świata. Warstwy Ziemi nie są też rozłożone równomiernie. Skoro są miejsca, które wystarczy nakłuć i niemalże natychmiast unosi się z nich gorąca para, to można też znaleźć zupełnie odwrotne. Gorąca magma jest jak krew w ludzkich żyłach – tworzy rzeki i plątaninę skomplikowanych połączeń. Nie ulega wątpliwości, że tajne, podziemne bazy wojskowe powstają w miejscach, które w sposób naturalny są chłodniejsze od reszty powłoki ziemskiej, gdzie funkcjonowanie życia jest możliwe. Obserwacja trzęsień ziemi wskazuje, że fala takiego wstrząsu nie rozchodzi się równomiernie i często natrafia na rodzaj tarczy, od której się odbija i zmienia kierunek. Geolodzy nie są w stanie wytłumaczyć tego zjawiska. Z drugiej strony mamy do czynienia z całym szeregiem legend i mitów, funkcjonujących niemalże we wszystkich kulturach na świecie, a mówiących o stworzeniach żyjących w niedostępnych czeluściach ziemi. Każda legenda niesie ze sobą ziarno prawdy.

Naukowcy ustalili, że gdyby – zupełnie teoretycznie – chcieć zbliżyć się do jądra Ziemi to obracalibyśmy się wraz z nim coraz szybciej, gubiąc w pewnym momencie molekuły i masę atomową. Starożytni Tybetańczycy wspominali o tajemniczym półprzezroczystym duchu, który wychodził z wnętrza ziemi i świecił przez jakiś czas na szczycie góry. Jego ciało jednak coraz bardziej stygło i przygasało, dlatego musiał szybko wracać z powrotem. Postać taka może być również formą życia, która zajmuje przestrzeń pomiędzy materią fizyczną a czystą energią i jest uważana za czwartą formę materii. Tak więc poszukiwania podziemnych form życia z pewnością zasługują na większą uwagę i nigdy nie można niczego z góry przesądzać nawet jeśli takie zdanie mają uczeni, których ego jest wyższe niż himalajskie ośmiotysięczniki.

 • Blip
 • Blogger.com
 • Facebook
 • Flaker
 • RSS
 • Twitter
 • Wykop
advert

Podobne Wpisy

29 Comments on “Reptylianie, reptoidy i inne formy życia pod ziemią”

 1. a co mowia teorie na temat grupy krwi AB? bo to najmlodsza modyfikacja genetyczna, moze to grupa krwi reptyloidow?

 2. Na takie wpisy czekam :)

  Bardzo zastanawiające są różne poglądy na temat Reptilian, jedni twierdzą,że to oni stworzyli ludzi manipulując DNA inni twierdzą,że to oni są elitami itd, ale chociaż są różne poglądy to jednakowoż mówią one o tych samych istotach co legendy…

 3. Pozostaje tylko obiecywać sobie i innym,że w przyszłym 2012 roku wydarzy się coś ważnego,takie bynajmniej mam wrażenie.Przy aktualnie galopującym rozwoju technologii za którym trudno wprost nadążyć być może 2012 przyniesie nam nowe odkrycia,może jakiś zdalnie sterowany kret,który przewierci trzewia naszej planety i da nam lepszy jej obraz ? Wiele innych osiągnięć z ostatnich lat w zakresie podboju,zdobywania i odkrywania kosmosu świadczy dobitnie o tym,że człowiek pędzi w postępie geometrycznym,tak jakby dostał czwartej prędkości kosmicznej.Wszystkiego dobrego w nowym nadchodzącym 2012 roku,wielu ciekawych odkryć i dużo,dużo zdrowia !!! :)

  :)

 4. pozostaje sobie tylko zadać pytanie dlaczego wyżej rozwinięta forma życie nie wyparła ludzi.

 5. Szaraki to nie Reptylianie i odwrotnie, Ci pierwsi są wytworem ty drugich. Nie tylko Ci drudzy manipulowali genetycznie przy gatunku ludzkim w zamierzchłych czasach. Jak około 900 tyś lat temu Plejadianie doświadczali w rejonie dzisiejszej Australii to Donoidzi i Reptoidzi tez tam byli, gdzie został stoczony bój między nimi. Na Atlantydzie lub Atlantydach (to nie była jedna wyspa) zamieszkiwali tez Reptoidalni ale jako jeden z gatunków tych podżegających do walk zbrojnych i najazdowych np Greków, którzy stawiali skuteczny opór. Dzisiaj można od naocznych świadków dowiedzieć się o przypadkowych odkryciach ich przebywania np od Egipskiego taksówkarza (jest filmik na YT), gdzie relacjonuje jak grupa robotników drążąca szyb pod metro w Kairze natrafiła na inne tunele gdzie najzwyczajniej poruszali się istoty z ogonami. A jeśli chodzi o szarych to geolog Phil Schneider z grupą kilkudziesięciu „naukowców” po dokonaniu głębokich odwiertów w ziemi (południowe Stany), z niektórych zaczął wydobywać się nieludzki smród, gdy tam weszli spotkali nie jednego i nie byli przyjaźnie nastawieni, tak mówił.

 6. Ale to tylko teorie. Szaraki mogą być wytworem gadzich stworów lub nie, sprawa raczej jest skomplikowana,bo tak naprawdę nie wiadomo czego chcą reptilianie.

 7. Pierwotniak ze mnie 0Rh- i w dodatku zielony od urodzenia jak ten na zdjeciu.

 8. W skrócie mówiąc, Reptylianie ogólnie chcą pożerać świadoność ludzką, nie ich ciała, odbywa się to na najróżniejsze sposoby, zostało to już zaobserwowane gdy kilka cywilizacji pracowało nad gatunkiem przed Aborygenami, ok 1 mln lat temu. Można poczytać w książce o „Kamieniu Alcheringa”. Tam są równiez artefakty i „rysunki” z tamtych czasów, w połud-zach Australii. Szaraki raczej siedząc pod ziemią odżywiają się negatywnymi ludzkimi emocjami, z nas gdzie jest wytwarzanych dożo niezdrowej adrenaliny, wojny, walki, mecze piłkarskie itp. Mieli nie jedną bazę pod ziemią i na dnie oceanów, ale w ostatnich dosłownie miesiącach kilka z nich już zostało wyeliminowanych, co lepiej odbije się dla ludzkości.

 9. A jesteś tego pewien? Jdna z teorii mówi o tym,że to elity ziemskie są reptylianami i najważniejsa jest dla nich…mamona? Dla mnie osobiście to trochę dziwne zwłaszcza,ze pieniądz to tylko kawałek paiperu 😉 i teoria którą przedstawiłeś jest ciekawsza 😀

 10. Jaszczury z Oriona(reptylianie,reptoidy)kosmiczni najezdzcy 4 gestosci,STS(suzba dla siebie) ginaca rasa,dlatego sa na ziemi,poniewaz tu szukaja sposobu na przetrwanie swojej rasy,stworzyli szarakow (sondy reptoidow)rowniez STS i przeprowadzaja badania na ludzkim embrionie i mieszaja w DNA(znikniecia dzieci) szukaja dla siebie najlepszego pojemnika na dusze.Zywia sie negatywna nasza energia.Sa dla nas niewidoczni,bo my jestesmy w 3 gestosci,a oni pojawiaja sie w niej tylko na chwile.Co ciekawe to wasnie my zyjemy w czasach milenium i przechodzimy do 4 gestosci,gestosci jest 7(jednosc ze stworca,kreacja)5,6 duchy,dusze bez ciala fizycznego,1(kamienie,rosliny)2(zwierzeta).Istnieje jeszcze podzial na STS(sluzba sobie) i STO(sluzba innym)tylko ta druga gwarantuje dalszy rozwoj,oni juz poza 4 gestosc nie wyjda.My stoimy przed wyborem…

 11. Nie dodałem tu jeszcze jednej istotnej kwestii, Reptylianie, i to nie tylko Ci wcieleni na Ziemi ale również i tamci eksploatują ważne złoża ziemskie, boskie, kosmiczne jak złoto, diamenty. A teraz pytanie, co lokują za papierki. A słyszałeś koncentracji dziesiątek czy setek ton złota, żeby lepiej przekazać. A wydarzenia w Libii, o co tez tam chodziło, Kadafi miał ze 140 ton złota. Ich sługus USA czy NATO napadło go i obrabowali.

 12. Tak jak rosliny zywia sie mineralami,zwierzeta roslinami,a ludzie roslinami i zwierzetami,tak istoty 4 gestosci zywia sie istotami 3 gestosci(nie doslownie),problem w przypadku istot STS polega na tym iz prowokuja one celowe wytwarzanie potrzebnych do zycia skladnikow,zamiast pobierac energie naturalnie.Mniej wiecej tak robia Ludzie,ktorzy buduja fermy i traktuja zwierzeta przedmiotowo,a nie jak istoty zywe,to jest istota polaryzacji STS.

 13. @christo13cauac złoto, diamenty jak i inne surowce można dużo łatwiej i większych ilościach wydobywać z innych planet, planetoid czy asteroid układu słonecznego, a dla cywilizacji technicznej liczącej sobie więcej niż milion lat byłoby to jak bułka z masłem. – Podejrzewam że byli by wstanie sami wytwarzać takie surowce albo i jeszcze inne o których mam się nie śniło, np: antymateria jeden jej gram byłby więcej warty niż tony złota.

 14. Widzocznie nie potrafią ;p

  Może mi ktoś jeszcze wyjaśnić kwestie Annuaki? To reptilianie czy nie? Bo nie wiem :)

 15. Annunaki to Ci którzy wygenerowali dwadzieścia kilka ras, starożytnych rejonu Babilonii, czyli Sumerów, Sunnitów, szyitów, hebrajczyków itp, jaszczurowate rasy są odpowiednie dla orionidów, chociaż wiem ze u Orionidów są Istoty Wzniosłe, tak jak wśród Donoidów z Gwiazdozbioru Draco. Z czasów wielkiej Potyczki Sprzymierzeńców Konstelacji Plejad Tu na Planecie kilkaset tysięcy lat temu z osobnikami z 4 i częściowo wyższego wymiaru (bo w wyższych to Oni tak nie operują) słyszałem ze Leonidzi są bardzo skuteczni w tropieniu i unieszkodliwianiu regresywnych ras jak reptoidzi czy donoidzi

 16. Przepraszam bo nei zrozumiałem,to w końcu Annuaki to jaszczury? Nie do końca operuje tymi nazwami raz i gwiazdozbiorów poniżej, moze jakieś źródło skąd to rpzeczytałeś, czytałem co prawda książki Sitchina,ale nie pamiętam czy było coś o tych Draco i Leonidach.

 17. sory za pośpiech i przestawianie liter :)

 18. Annunaki-krolewska krew lub ci ktorzy przybyli z nieba to ta sama rasa jaszczurow,są jeszcze Nephilim(wielkoludy)zostawili swoje slady na Wyspie Wielkanocnej,niestety wszyscy oni nie sa dobroduszni.Wpoili w nas bogobojstwo i przez wieki zaciemnili nasze umysly,a teraz bawia sie na szachownicy pt.Globalizacja,wszysto po to aby nie pozwolic na nasza transformacje.

 19. Zielony wroc…ooo

 20. by weles: pozostaje sobie tylko zadać pytanie dlaczego wyżej rozwinięta forma życie nie wyparła ludzi.
  .. bo ludzie są potrzebni dla bardziej przebiegłej i doświadczonej rasy po by być niewolnikami za coś co mogą robić komórki większego organizmu.

  by gfgf: papierki zwane pieniądzem, ..wiedz ze Ci co je drukują, stwarzają je „wirtualnie”, z papieru, nie ma na to pokrycia. A Ci co je oddają za np nielegalną pożyczkę, często muszą pozyskać te juz fizycznie, niewolniczo pracując, wkładając na te papierki, mamonę, swoją energię, jak nowoczesny niewolnik. Tak tez się odżywiają reptoidalni To jest energia, jaką pobierają pośrednicy dla zleceniodawców na zapotrzebowanie tego rodzaju energią

 21. by Maciej Jarosz: zaczynamy przechodzić do 5 wymiaru i pewne kwestie zaczynają być dla wielu widoczne, tak, ludzie stoją przed wyborem, pewni go dokonali. A co do poziomów – wymiarów, Rada Starożytnych potwierdza 12, wcześniejsze jakie przytaczasz tez są zawarte, Ważne, jest jeszcze Wymiar trzynasty, Centrum Wszechświata, tak mówi wiedza starożytnych przodków

  tak, nie wszystko jest widoczne z perspektywy 3D, ale ludzkość przejawia teraz 4, 5D, więc wielu widzi, czuje, przeczuwa, doświadcza, uzmysławia sobie, przypomina, odnajduje odpowiedź na zadawane pytanie, pytania. To co się zauważa, to jest inne, nowe jest, symptomem, Tego Czasu

 22. by weles: nie jest łatwiej izolować wydobywać minerały i kruszce z innych planet, Tu to działa jak mrowisko, dokładnie i liczebnościowo, na poziomie niemalże komórkowym, dokładne przerobienie surowców bez zważania na konsekwencje, lekceważąc prawo równowagi we wszechświecie. Przerabiające komórki, ludzie, współcześnie „zgodni z systemem obywatele demokratyczni” mają za to obiecane „coś”, (kreowane pożądania) za bez porównywalny wkład w to swej energii życiowej

 23. by weles: okazuje się ze chyba nie jest dla nich łatwiej pozyskiwać złoto na innych planetach, albo robią to tu i tu, Na Ziemi są do tego właśnie potrzebni ludzie, dlatego hodowali gatunek do pracy i walk. Regresywne rasy mają technologię i nie takie rzeczy mogą robić ale.. Z relacji Phila Schneidera wynika ze dzięki długoletniej współpracy były udostępniane kolejne związki. Znają ich 140 a nie jak podawane w Tablicy Mendelejewa. Są bardzo lekkie metale i bardzo twarde wykorzystywane w technologii wojskowej.
  by gfgf: o draco czy leonidach można dowiedzieć się m.in z książki „Gwiezdni ludzie ponownie” Valerie Barrow, tłumaczenie Kazimierz Borkowski Toruń 2010

 24. Annunaki to ci od planety Nibiru, Enki, wydarzenia związane ostatnio z Egiptem i Projektem Cheops, Twierdzą ze przybyli tu jako nasi bogowie i nas stworzyli ale to nie prawda do końca

 25. Rosjanie, którzy wwiercili się głęboko w płaszcz ziemski stwierdzili, że z całą pewnością nie można w nim znaleźć śladów życia

  A nawet jakby coś znaleźli to i tak świat by się o tym nie dowiedział…

 26. Człowiek jest ponoć jedną z bardziej emocjonalnych istot.Wachlarz emocji :milość,empatia ale i nienawiść strach poprzez przydatki produkuje bardzo poszukiwane hormony.Dusza i jej doświadczenia też sa nie do pogardzenia bo rozwijają i przybliżaja do Wielkiego Kreatora od ktorego sie odpadło wybierając STS.
  a tu link do jeszcze innej wersji tego co się dzieje
  http://docs5.chomikuj.pl/90363781,0,1,koniec-NWO-w-ameryce–iluminaci-wychodza-z-cienia.doc

 27. To co nieznane … jest nieznane dotąd aż to poznamy … Fakt że czegoś jeszcze nie znamy nie oznacza że tego nie ma

 28. Według Alexa Colliera mającego kontakty z Andromedanami [opisuje to m.in. Wojmus w ‚Galaktycznej Rodzinie’] w 1989 roku nastąpiła inwazja Jaszczurów z Imperium Oriona w liczbie 100 tys [ponad 2 tys statków kosmicznych] na liczącą 300 tys Ludzi ziemską bazę na Marsie, o której zupełnie ‚przypadkiem’ nasi władcy nam nic nie powiedzieli … jak nie powiedzieli tego, że Ludzkość czyli oni elity władzy mają od prawie 100 lat dostęp do darmowej energii i nieprawdopodobnych kosmicznych technologii … Kto i jak nas jeszcze w konia robi … ??? A Jaszczurki po podbiciu ludzkiej kolonii podobno zżerają Ludzi ??? Co do Jaszczurów z Imperium Oriona ?! Mają od 2,1 do 6,5 m wysokości, czasami ogony i pozostałości skrzydeł – wytrawni wojownicy o nieprawdopodobnej sile – okrutni – system kastowy. Szaraki to Ich niewolnicy. Nefelin i regeneraci z Plejad to Ich sojusznicy. Służą Szatanowi i jego idei zniszczenia rodzaju Ludzkiego. Takie Ciemne siły Gwiezdnych Wojen. Wyrzucono Ich z innego Wszechświata. Za sprawą potwornych technologii zawojowali i zniewolili ten sektor Galaktyki, w którym my mieszkamy. To tak pokrótce. http://www.przeslanie.com

Dodaj komentarz

advert